ФСГ „Васил Левски“ е класирана на Националното състезание по киберсигурност в категория „Гимназиален етап (8-12 клас), което се проведе за първи път тази година. То се организира от „Лев Инс“ и е част от инициативата „#Пази важните неща“. В надпреварата участваха два отбора от училище, като отбор „Нулево доверие“, с ръководител г-н Йонко Йовчев, спечели място за финалния кръг сред други десетки отбори в цялата страна. Участниците показаха изключителни ниво на подготовка в сферата на киберсигурността и бързо развиващия се свят на технологиите.
Отборът с ръководител г-жа Веселина Стоянова също показа отлични знания и компетенции в областта на дигиталния свят и се представи достойно!
Днес сертификатите за участие бяха специално връчени от екипа на организаторите на състезанието, което е изключителна чест за гимназията.
Гордеем се с успехите на нашите ученици и техните преподаватели! Тези резултати доказват, че гимназията подготвя успешно кадри за бъдещето!




