О, учители-творци,
смели войни и светци,
ний с цветя, цветя безчет
китим образа ви свет.
Честит 24 май – Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност!
По повод 24 май, директорът на Финансово-стопанска гимназия “Васил Левски” бе отличен с грамота от кмета на Община град Добрич за принос в развитието на образованието в град Добрич за учебната 2025/2026 година.



