Трима ученици на нашата гимназия – Анатоли Божилов и Герасима Михайлова от 10а клас, както и Станимир Маринов от 11а клас, бяха наградени с плакет и стипендия за постигнати образователни постижения и принос за развитие на образованието във ФСГ „Васил Левски“.
Наградите бяха връчени от директора на гимназията г-жа Десислава Костадинова по време на събитието „Те успяха, можеш и ти!“. Моментът бе специален, тъй като си припомнихме успехите на нашите възпитаници, но не спираме да уважаваме и насърчаваме участието на настоящите млади хора в гимназията!
Пожелаваме им да продължават в същия дух и да не спират да вдъхновяват останалите със своите успехи!

