Днес средствата, събрани по време на благотворителния базар, организиран от младшите европосланици във ФСГ „Васил Левски“ по повод Денят на Европа, бяха преведени по сметката на Емо Ангелов от Добрич – възпитаник на гимназията, който се нуждае от финансова подкрепа, за да се възстанови и отново да се изправи на крака. Ръководството на училището изказва своята искрена благодарност към всички ученици и учители, които се включиха в инициативата, подкрепиха благотворителния базар и показаха съпричастност и човечност.
Благодарим и на младшите европосланици, които с много старание, ентусиазъм и доброта организираха събитието и превърнаха празника в истински урок по солидарност и добротворство. Вярваме, че когато сме обединени около една добра кауза, можем да дадем надежда и подкрепа на човек в труден момент. Пожелаваме на Емо здраве, сила и бързо възстановяване! Очакваме го скоро отново усмихнат и на крака!

След като получи средствата, Емо изпрати гласово съобщение, с което благодари на всички ученици, учители и организатори за подкрепата, добрината и съпричастността. Неговите думи трогнаха всички и показаха колко много значи подадената ръка в труден момент.
