ФСГ „Васил Левски“ дари събраните средства от благотворителния базар

Днес средствата, събрани по време на благотворителния базар, организиран от младшите европосланици във ФСГ „Васил Левски“ по повод Денят на Европа, бяха преведени по сметката на Емо Ангелов от Добрич – възпитаник на гимназията, който се нуждае от финансова подкрепа, за да се възстанови и отново да се изправи на крака. Ръководството на училището изказва своята искрена благодарност към всички ученици и учители, които се включиха в инициативата, подкрепиха благотворителния базар и показаха съпричастност и човечност.

Благодарим и на младшите европосланици, които с много старание, ентусиазъм и доброта организираха събитието и превърнаха празника в истински урок по солидарност и добротворство. Вярваме, че когато сме обединени около една добра кауза, можем да дадем надежда и подкрепа на човек в труден момент. Пожелаваме на Емо здраве, сила и бързо възстановяване! Очакваме го скоро отново усмихнат и на крака!

12052026 0000001523405175 Intrabank WIB1205260015396

След като получи средствата, Емо изпрати гласово съобщение, с което благодари на всички ученици, учители и организатори за подкрепата, добрината и съпричастността. Неговите думи трогнаха всички и показаха колко много значи подадената ръка в труден момент.

Scroll to Top