ФСГ „Васил Левски“ обявява конкурс за есе на тема „Бъдещето на моя град“

ФСГ „Васил Левски“, заедно с общинския съветник Благовест Димов, има честта да обяви конкурс за есе на тема „Бъдещето на моя град“. Гимназията дава възможност на младите хора в училището да изразят своите идеи и възгледи за това как според тях би изглеждал градът, в който те живеят.

Есето, не по-малко от 3 страници и не повече от 5, с двустранно подравняване, размер на шрифта 12pt и междуредие 1.5, се изпраща в срок до 31 май на info-800023@edu.mon.bg. Във файла се посочват трите имена и класа на ученика.

Бъдещето на моя град, конкурс
Scroll to Top