Ученици от ФСГ „Васил Левски“ посетиха Дома за стари хора

На 8 май учениците Александър Колев, Иван Банчев и Никола Петков от 10.а клас, подкрепени от своя учител г-жа Стоянова, посетиха Дома за стари хора – гр. Добрич, за да поговорят с неговите обитатели за една изключително важна тема: защитата на личните данни в социалните мрежи и разпознаването на фалшиви новини.

Срещата беше повече от урок по дигитална грамотност — тя беше среща между поколенията, в която младите споделиха знания, а възрастните хора — с радост приеха техните съвети.

В света, в който информацията пътува за секунди, най-силната защита остават вниманието, знанието и човешката подкрепа.

Scroll to Top