В 77-та година от създаването на учебното заведение 77 дванадесетокласници положиха днес Държавен изпит за придобиване на трета степен на професионална квалификация. В частта по теория на професията учениците от трите специалности – „Икономическа информатика“, „Оперативно счетоводство“ и „Електронна търговия“, по техен избор защитиха дипломен проект или решаваха тест.
В практическата част те приложиха своите знания, придобити през целия период на обучение в гимназията, като демонстрираха и умения за работа в работна среда.
Всички ученици показаха отлични знания и компетенции, с които доказаха своя труд през годините.
Резултатите ще бъдат обявени до 11 юни 2026 г.
Благодарим ви за доверието! Обичайте професията си и не спирайте да следвате мечтите си! Гордейте се с ФСГ „Васил Левски“!







