Във ФСГ „Васил Левски“ днешният ден бе отделен за спорта. Ученици и учители от гимназията се включиха в днешното събитие, което започна от Градски парк „Свети Георги“ и продължи до зала „Добротица“, където завършихме деня с народни танци.
Във ФСГ „Васил Левски“ днешният ден бе отделен за спорта. Ученици и учители от гимназията се включиха в днешното събитие, което започна от Градски парк „Свети Георги“ и продължи до зала „Добротица“, където завършихме деня с народни танци.