На 15 май ученици от 10 и 11 клас посетиха Бюро по труда – Добрич по повод 36 години от основаването му. Северина Савова – директор на Дирекция „Бюро по труда“ посрещна учениците и ги запозна със структурата на институцията и начина, по който тя функционира.
В Деня на отворените врати младежите имаха възможността да разгледат пряко работата на служителите и да се запознаят с правомощията на Бюрото по труда, а освен това с младите хора бе обсъдено и възможностите за тяхното кариерно развитие.
По повод годишнината пред сградата на институцията бе организирана специална изнесена приемна, чрез която гражданите имаха възможност да получат информация за предлаганите услуги, обучения и възможности за професионална реализация, където нашите ученици взеха участие.




