В седмицата на Деня на Европа училища – посланици на Европейския парламент от различни краища на България организирахме онлайн среща. По време на срещата всички споделихме нашия опит за работа по програмата, плановете ни за отбелязване на празника и си пожелахме нови успехи.
Партньори в срещата бяха Профилирана гимназия „Христо Ботев“ – град Попово, СУ „Цветан Радославов“ – град Свищов, СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – град Радомир, ПГ “Д-р Иван Панов” – град Берковица, ПГ „Иван Аксаков“ – град Пазарджик, ГПЧЕ „Йордан Радичков“ – град Видин и Финансово-стопанска гимназия „Васил Левски“ – град Добрич.


